TENERIFE.EE - sinu uks Hispaaniasse

Kinnisvara Tenerifel ja kodulaen Hispaania pangast

14+ aastat kogemust

Kodulaen Hispaania pangast

Eestlanna Merikese vinoteek Vino Vidi Vici

Puhates Tenerife lõunaosas, leiate parima valiku kohalikke kanaari veine eestlanna Merikese peetavas veinibaaris Vino Vidi Vici, mis asub Los Cristianose populaarse toidumarketi La Pepa südames.

Keskendunud eelkõige Tenerife, aga ka mandri-Hispaania veinidele, saab siin valida enam kui 160 veini ja vahuveini vahel. Hinnad on mõistlikud, alates 12-15 eurost pudel, pokaali kaupa võib veine mekkida keskmiselt 2,80 euro eest.

See pole peen vinoteek, vaid mõnus ajaveetmise koht, kus saab head veini koos hea toiduga nautida.

La Pepa Foodmarketis leiab kõikvõimalikku valmistoitu: alates itaalia ja ameerika tüüpilisest toidust kuni araabia, mehhiko ja kvaliteetse vegantoiduni välja. Siin on kokku üle kümne spetsiaalse kioski, mis pakuvad eri tüüpi toitu. Seda nautida saab ühisel suurel terrasil, kus nädalavahetustel on elav muusika. Erinevalt paljudest teistest lõuna kuurortide toidukohtadest on La Pepa väga populaarne ka kohalike elanike seas.

Aeg-ajalt korraldab Merike vinoteegis veinidegusteerimisi ja eestlaste üritusi. Kui teid huvitab veinimaailm, võite temaga kokku leppida Tenerife või teiste Kanaari veinide degusteerimisi, aga ka muid üritusi.

Loe põneva Kanaari veini ajaloo kohta siit: Kanaari vein, Malvasia vein. Ajalugu ja tänapäev

Vinoteegi kontaktid:
Vino Vidi Vici vinoteek
La Pepa Foodmarket
Avenida San Fransisco 6
38650, Los Cristianos
TENERIFE
Telefon: +34 634 094 621
Facebook: Vino Vidi Vici FB leht
Koduleht: Vinoteek Vino Vidi Vici koduleht

Jaga seda lehte teistega: