TENERIFE.EE - sinu uks Hispaaniasse

Kinnisvara Tenerifel ja kodulaen Hispaania pangast

17+ aastat kogemust

Puhkusemajutuse korter Playa de Las AmericasKodulaen Hispaania pangast

Ilm Tenerifel praegu ja prognoos

Los Cristianos, ES
23°
Fair
07:1921:06 WEST
Feels like: 23°C
Wind: 21km/h ENE
Humidity: 65%
Pressure: 1014.22mbar
UV index: 0
1h2h3h4h5h
23°C
23°C
24°C
23°C
23°C
SatSunMonTueWed
29°C / 21°C
29°C / 22°C
28°C / 22°C
27°C / 21°C
27°C / 21°C

Kanaari saared paiknevad samadel laiuskraadidel kui Sahara kõrb ning Florida. Siin valitseb pehme subtroopiline kliima, mis garanteerib aastaringselt sooja ilma – päevane õhutemperatuur ei lange pea kunagi alla 19 kraadi ja ületab harva 30 kraadi piiri. Talvel hoiavad ookeanihoovused ilma mõõdukalt soojana, suvel aga jahutavad liigset kuumust. Keskmine päeva temperatuur oktoobrist aprillini on 21-26 soojakraadi, ööd on veidi jahedamad. Veetemperatuur randades on 19–24 kraadi.

Tenerife saar, kus talvel rannas lesides võib imetleda kõigest mõne kilomeetri kaugusel lumist Teide tippu, on piirkonniti siiski väga erineva kliimaga. Pealinnas, Santa Cruz`is on aastaringselt küllalt soe, kuid kui sõita talvel ülikoolilinna San Cristóbal de La Laguna´sse, oleks hea kohvrisse pakkida ka soojemaid riideid. Kõigest kümmekonna kilomeetri kaugusel võib temperatuur ootamatult langeda ning kui saare lõunaosas on valitsev kuiv kliima, siis põhjaosas on vihmasajud sagedasemad.

Saare lõunaosas sajab vihma üliharva, aga kui, siis juba korralikult. Üksikud paduvihmapäevad kostitavad saari tavaliselt kesktalvel, enamasti detsembris-jaanuaris, ning seejärel puhkeb saar kaunilt roheliseks. Talvisel perioodil tuleb aga rannapuhkuse soovijatel arvestada ka võimalusega, et taevasse kogunevad aeg-ajalt pilved ning intensiivset päikesepaistet jagub loetud tundideks.

Jaga seda lehte teistega:

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Powered by Estatik