TENERIFE.EE - sinu uks Hispaaniasse

Kinnisvara Tenerifel ja kodulaen Hispaania pangast

17+ aastat kogemust

Puhkusemajutuse korter Playa de Las Americas

Loomapargid Tenerifel

Loro Park

Loro Park on kuulsaim ja kõige paremini turundatud loomapark. See on suur, kuid ometigi hubase elamuse jättev loomi ja linde eksponeeriv külastusala, kus toimuvad delfiinide, vaalade, merilõvide ja papagoide etendused, on jäine „pingviinide planeet“, planetaarium, loomabeebide ala ning palju muud huvitavat. Park asub saare põhjaosas Puerto de la Cruzis, mistõttu lõunaosas puhkajad peaksid arvestama käigule terve pika päeva. Jalameeste jaoks on käigus mujalt linnadest tasulised transfeerbussid, millele tuleb pilet mõnes ekskursioonibüroost ette valmis osta.

Jungle Park

Jungle Park pole küll nii suur ja populaarne kui kõige enam reklaamitud Loro park, ent ometi väga armas ja huvitav. Seda võiks soovitada eelkõige nende uhke kotkakollektsiooni ja uhke kotkašõu pärast, mida teistest parkidest ei leia. Samuti meeldib Jungle Park kindlasti lastele, kes turnida armastavad – piki pargi külge jookseb pikk mitmekülgne seiklusrada, mille läbimiseks kulub ligi pool tundi. Selle pargi külastuseks ei kulu ka kogu päeva, kuna see asub Playa de Las Americasest vaid 10-minutilise sõidu kaugusel. Playa de Las Americasest ja Los Cristianosest viivad parki tasuta logodega bussid, mis peatuvad mitme hotelli ees.

Monkey Park

Monkey Park on kõige väiksem – läbijalutamiseks piisab paarist tunnist -, aga ka kõige odavam loomapark (vaid 10 eurot, lastele pool summast). Siin on hulgaliselt ahvilisi ja värvilisi eksootilisi linde. Boonuseks on spetsiaalne külastusala, kus saab olla samas aias koos leemurite, kilpkonna, iguaani ja teiste loomadega, nii et neid saab soovi korral katsudagi. Park asub Los Cristianose külje all teisel pool kiirteed, lihtne minna auto või taksoga.

Jaga seda lehte teistega:

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Powered by Estatik