€ 129,000

 • Date added: 06.09.22
 • Post Updated: 2022-09-08 20:16:10
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Floors: 2
 • Area: 181.4 m²
 • Lot size: 593.11 m²
 • Type:

Description

Müüa kanaari stiilis maja Tenerifel

Hoone koosneb kolmest erinevast osast, mis on ehitatud erinevatel aegadel. Kokku on majas 5 tuba ja kasulikku pinda on 181,4 m2.

Kõige vanem majaosa asub tänava kõrgusel. See on paksude kiviseinte ja vana-aegse stiilse katusega. Antud korrusel asub koridor ja 3 tuba, mis jaotuvad kaheks magamistoaks ning üheks elutoaks. Seal asub ka isikupärase puuküttega kaminanurgake. Köök on eraldi ruumina ja aknast avaneb inspireeriv vaade ookeanile. Selles majaosas kõrgub ka katuseterrass, kust avaneb lummav vaade Hispaania Kuningriigi kõige kõrgemale punktile – El Teide mäe tipule.

Keskmine majaosa on kahe ehitise ühenduslüliks ning ehitatud kõige värskemana. Sellel on kaks korrust. Üleval tasandil asub hetkel kodu peamine sissepääs. Siin on suur eeskoridor ja wc-vannituba. Alumisel tasandil on pooleldi lahtine garaaž, kus on ruumi ühele autole. Hetkel on pindala kasutusel panipaigana. Seda saab aga osaliselt kasutada ka sisehoovi alana, hoopis kinni ehitada ja suurenadada selle võrra eluruumi või muul moel kasutusele võtta ja sootuks ümber kujundada. Sellel tasandil on ka maja teine sissepääsu võimalus.

Kolmandas majaosas on kokku 2 tuba. Üks magamistuba ja teine on elutuba, kust omakorda pääseb hoovi ning terrassile. See terrassiosa ja hoov on veel täielikult välja ehitamata ning annab seetõttu mõnusa võimaluse uutel omanikel midagi isikupärast luua.

Hoone juurde kuulub aed suurusega 593,11 m2, kus kasvab banaanipuu, tervisest pakatavad viigimarjad ja samuti väga maitsvate viljadega nispero puu. Hooviala saab endale meelepäraselt ümber kujundada. Panna mulda kasvama enda lemmikuid juurvilju ja muid taimi. Elamu asub vaikses elurajoonis. Kahel pool maja on hispaanlastest toredad naabrid. Objekt asub ookeani pinnast 630 m kõrgusel, tänu millele on siin kliima niiskem ning loodus lopsakam kui rannikul saare lõunaosas. Paik sobib elamiseks inimestele, kes eelistavad vältida kesksuvist palavust. Kuna kinnisvara asub mäenõlval, siis on võimalus luua siia tõeline pärl – nö “lõpmatu” bassein, millega tuua visuaalselt lõputuna näiv ooken enda hinge ja hoovi.

Antud kinnisvara asub El Tanque linnas, mis on potensiaalne ja arenev. Selles piirkonnas asuvad lasteaed, kool, kirik, tankla, poed, avalikud pargid ja mänguväljakud, samuti ka heal tasemel restoranid ja baarid. Matkafännid leiavad siit ühe tuntuima matkaraja – Chinyero. Lähistel käib vilgas kiirtee ehitus, mis on ühtlasi viimane valmimata lõik kiirteest – see saab ümbritsema kogu Tenerife saart ning loob piirkonnale tohutu suure väärtuse. Seetõttu on antud kinnisvara hea tehing ka edasise müügi korral. Kui aga on soov endale vanemat ja isikupärast kodu soetada, siis see on imeilus ja väärikas paik.

Kinnisvara- ja ehitusspetsialisti kommentaarid, kui soetada antud objekt investeerimise eesmärgil:

 • Kõik ehitised krundil on legaalsed ja see pole Tenerifel tavapärane. Mittelegaalsed ehitised toovad kaasa suuri probleeme ning seda on saarel juhtunud ka eestlastega, kes on pidanud oma hooneid maha lammutama. Antud kinnistul on olemas linnavalitsuse luba/dokument, et soovi korral krundi planeeringut muuta.
 • Kui garaaž ja sellega paiknev ruum välja ehitada, tõuseks kinnisvara väärtus ~20%
 • Samuti tõuseb objekti väärtus, kui:
  laiendada elutuba, viia katus samale tasemele nagu ülejäänud maja, lisada mõned aknad, kujundada hoov.

Lisainfo või huvi korral võtke ühendust: info@tenerife.ee

View on map / Neighborhood

This style property is located in El Tanque is currently and has been listed on Tenerife.ee. This property is listed at € 129,000. It has 3 beds bedrooms, 1 bath bathrooms, and is 181.4 m².

Jaga seda lehte teistega: